وبلاگ

از خرید کناف در دماوند تا نصب و اجرا با کمترین قیمت

در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است، فناوری ممتاز کناف در غایت خلاقیت، اطمینان و آرامش کامل را در هر نوع ساختمان ارائه می‌کند – از دفاتر اداری و ساختمان‌های مسکونی مرتفع گرفته، از پنت هاوس و ویلا ساحلی  گرفته تا بیمارستان‌ها و استادیوم‌ها. دیوار و سقف کناف با به چالش کشیدن تسلط متریال‌های موجود، به شکل‌گیری برخی از باشکوه ترین و نفس‌گیرترین پروژه‌های جهان، از جمله ورزشگاه آلیانتس آرنا (مونیخ)، کمک کرده است و این نشان می دهد در ساخت ویلا در دماوند، یک ایده بکر، نوآورانه و کاملاً تازه است.

 

از خرید کناف در دماوند تا نصب و اجرا با کمترین قیمت

دیوار و سقف کناف لزوماً مهارت معماران یا تجربه پیمانکاران را نشان نمی‌دهد، بلکه کاملاً واضح، عیان‌کننده رهاشدگی از تفکر سنتی و روش‌های ساخت و ساز مرسوم است، فی الواقع، از این اتفاق خبر می دهد که فضاهای الهام بخشی به واسطه انواع کناف در حال ساختند که جهان از آن ها لذت خواهد برد.

نگاهی دقیق: کناف چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

در واقع کناف (این محصول به نام شرکت بنیانگذار آن که کناف بوده، نامگذاری شده است) ، پانل هایی است فلزی که با گچ پوشانده می شود. این محصول به عنوان سقف یا دیوار های داخلی در ساخت ویلای دماوند، کاربردی جدید و ممتاز است که به دلیل سبک بودن به راحتی می توان از آن در مکان های مختلف استفاده کرد (عمدتاً از کناف برای پوشش سقف ویلا استفاده می شود اما در برخی موارد می توان از کناف به عنوان دیوار داخلی نیز استفاده نمود به همین خاطر است که دو واژه دیوار کناف و سقف کناف، واژه های جذاب و تکراری است که به کرات شنیده می شوند).

ویژگی های تمام و منحصر بفرد کناف (همچون قابلیت رنگ آمیزی و لایه بندی)، بازار فروش آن را بسیار پررونق کرده و این امکان را به افرادی که در زمینه طراحی داخلی ویلای دماوند، کار می‌کنند داده است که ایده‌هایشان را بسازند و جلوی چشم همگان بگذارند.

تعریفی کوتاه و مختصرتر از کناف (دیوار کناف-سقف کناف)

بنابراین به عنوان یک سیستم، دیوار خشک، DryWall، (شناخته شده با نام تجاری کناف)، کامل و سبک، استاندارد جدیدی را برای استحکام، تطبیق پذیری و عملکرد تعیین می کند. می توان آن را شکل داد (به دلیل انعطاف زیاد) و به طرح های بی‌نهایت تخیلی تبدیل کرد و این خبری خوش برای معماران و افرادی است که در ساخت ویلای دماوند، همیشه با جدیدترین ایده ها گلاویز شد.

نظر به اینکه دیوار خشک کناف می تواند طیف گسترده ای از تنوع را حمل کند – از رنگ، رندر و کاشی تا روکش های تزئینی، بهترین انتخاب برای ساخت برج های بلند، پنت هاوس های درخشان و حتی یک ویلای کوچک گیلاوند است.

خرید انواع دیوار خشک در دماوند

به راستی، دیوار خشک کناف در حال تغییر روش ساختن جهان است و این اغراق نیست، توضیح می دهیم چرا.

انواع دیوار خشک

همانطور که ادعا کردیم،Drywall یک مصالح ساختمانی است که برای پوشش قاب دیوارها و سقف ها استفاده می شود. این ماده از گچ ساخته شده است، که یک ماده معدنی طبیعی با عرضه فراوان است (عاملی که آن را به یک انتخاب دوستدار محیط زیست تبدیل می کند). گچ را با مواد اضافه شده مخلوط می کنند تا دوغابی ایجاد شود که بین دو لایه کاغذ قرار گرفته و خشک می شود. نوع کاغذ و ضخامت آن به همراه مواد شیمیایی موجود در دوغاب، نوع دیوار خشک را تعیین می کند.

اینطور نتیجه گیری کردیم که کناف سقفی، مرسوم تر، محبوب تر و رایج تر است، از انواع کناف سقفی در ادامه گفته ایم.

– انواع کناف سقف

کناف سقفی بر اساس شکل ظاهری و البته زیرساخت دو نوع است: یکپارچه یا مشبک.

– مورد اول: کناف سقفی یکپارچه

در این سبک از فولاد به عنوان زیرساخت اصلی استفاده می‌شود و کناف موجود با استفاده از مهره‌های مختلف به این زیرساخت متصل می گردد، سپس تمامی درزهای موجود به طور کامل پوشانده و خروجی نهایی در غایت زیبایی و کارایی مورد استفاده واقع می شود.

– مورد دوم: سقف مشبک کناف

در نوع مشبک از گچ به عنوان زیرساخت استفاده می شود و با متریال مخصوص آن را به سقف می چسبانند. ناگفته نماند که نصب این نوع کناف آسان بوده و در کمترین زمان اجرا می شود، همین امر کافی است تا بار دیگر به عنوان یک برنده، درست حسابی دست کناف سقفی را بالا ببریم و به آن ببالیم. از دیگر مزایای کناف سقفی مشبک، وزن بسیار سبکتر از کناف یکپارچه بوده و جابجایی و نصب آسانی که مایه آرامش و سرعت نصابان گرامی است.

از خرید کناف در دماوند تا نصب و اجرا با کمترین قیمت
و اما کناف‌های دیواری/ یک نام آشنا و بسیار پرتکرار

همانطور که اشاره کردیم در دماوند، کناف یا دیوار خشک (چه سقفی و چه دیواری)، مفهومی است که به سرعت در حال رشد است و در بخش‌های مختلف مورد پذیرش قرار گرفته. به موازات کناف سقفی، کناف دیواری بسیار پرطمطراق و پر استفاده در دماوند است. در ساده ترین تعریف از کناف دیواری این طور آمده: یک دیوار داخلی سبک وزن با کارایی بالا که از یک قاب فولادی GI تشکیل شده است، قابی که در دو طرف پنل های گچی قرار گرفته و با پیچ‌های خود به Drywall متصل شده است.

– توانمندی های درای وال/ مهم‌ترین ویژگی‌های کناف دیواری

شاید یک علتش به توانمندی های دیوار کنافی بر می گردد، مثلا تصور کنید که در فناوری مبتنی بر گچ یا پنل ها و تخته های گچی، مشکلاتی که در ساخت و ساز‌های سنتی (سنگ تراشی‌های زمانبر و آزاردهنده)، دیده می شد، کاملاً از میان رفته است و این اتفاق بسیار خوشایندی برای صنعت ساختمان است (در واقع برخلاف سنگ تراشی سنتی که نیاز به عمل آوری دارد، فناوری Drywall یک ساختار کاملاً خشک است و در نتیجه در زمان نصب بسیار صرفه جویی می‌کند).

این یکی از ده ها دلیلی است که موجب شده دیوار کنافی را دو دستی بچسبیم و از ساختمان و ویلا و خانه تا بیمارستان ها و ورزشگاه های بزرگ را با حضور این متریال دوست داشتنی پیش ببریم. از طرفی پارتیشن‌های دیوار خشک (درای وال) سبک‌تر هستند و عملکردشان به عنوان یک عایق صوتی (Drywall ها عایق صوتی برتر شناخته می شوند و تا ۷۰ دسی بل را پشتیبانی می کنند بنابراین، کاملاً درست است که می گویند آن ها حافظ حریم خصوصی هستند) و همچنین حرارتی واقعاً فوق العاده ست، این برای یک ساختمان ساز واقعاً کافی بنظر می رسد، زمانی که می تواند ایمنی را با خیال راحت تامین کند، چیزی که دیوارهای سنتی در انجام آن ناکام اند.

– تکلیف انواع کناف دیواری چه می‌شود؟

دیوار کناف اما انواع مفصل تری دارد، اگر بخواهیم آن را در دو نوع اصلی دسته بندی کنیم می توانیم به کناف‌های عایق صدا و کناف ضد رطوبت اشاره کنیم، که در محیط های مرطوبی همچون استخر، به کار می آید.

شنیدن واژه مرطوب کافی است تا خاطر جمع شویم کناف، ایده نابی برای دماوند و شهرهایی چون چمستان و نور است که در فصول گرم به جنگ با شرجی و رطوبت می روند. از آن جا که کناف هم کاربردی و هم خوش طرح است، توانسته دست مان را در دست فرصت های معماری جدیدی بگذارد و بسیاری از ایده‌ها و رویاهای ما را در طراحی ویلای دماوند، به واقعیت بدل کند.

چه کسی در انتخاب انواع کناف برای ساخت ویلا به من کمک می‌کند؟

قطعاً املاک حقانی! تقسیم بندی کناف به دو نوع، کلی ترین حالتی است که در این مقاله برای آن متصور شده ایم، کناف انواع و اقسام پیچیده تری دارد که بسته به نیاز و شرایط می توان یکی از بهترین ها را انتخاب کرد. معمولا افرادی که در زمینه طراحی داخلی ویلای دماوند کار می کنند می توانند در انتخاب نوع به شما کمک کنند، کافی است با مشاور املاک حقانی ارتباط بگیری و بهترین انتخاب برای ویلای دماوند را از ما بخواهی.

وبسایت مشاور املاک حقانی

ما در کنار این خدماتی که آنلاین ارائه می دهیم خدمات مشاوره ی تلفنی نیز برای شما ارائه خواهیم داد.

اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید با شماره ی ۰۹۳۷۰۰۰۰۰۳۷ در تماس باشید.

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.