وبلاگ

بهترین مناطق گیلاوند

بهترین مناطق گیلاوند

 بهترین مناطق گیلاوند

منطقه گیلاوند  را می توان به عنوان بزرگترین منطقه از لحاظ جمعیت متمرکز در شهرستان دماوند نام برد. این منطقه که در مسیر جاده تهران فیروزکوه قرار دارد ، ورودی شهر دماوند می باشد و با این شهر تنها ۶ کیلومتر فاصله دارد، به صورت میانگین در ارتفاع ۱۸۰۰ متر از سطح دریا واقع شده است.

منطقه گیلاوند که از زیر مجموعه های شهرداری دماوند به حساب می آید دارای بیشترین امکانتات شهری در شهرستان دماوند می باشد که همین امر باعث شده است که همه ساله میزبان حجم بیشتری از مهاجرین نسبت به بقیه مناطق دماوند باشد.
گیلاوند دارای چندین شهرک نسبتا قدیمی مانند توحید، ولیعصر، دمادشت، فرهنگیان، گاز، محک، سپاه و جهاد می باشد.

همچنین دارای چندین شهرک تازه تاسیس و در دست احداث می باشد که آینده روشن این شهرک ها آنها را تبدیل به محلی مناسب جهت سرمایه گذاری کرده است.از جمله شهرک های در دست احداث می توان به شهرک نیروی انتظامی، جیلارد نو،مسکن مهر و … اشاره کرد.

به علت عبور جاده اصلی تهران فیروزکوه از میان گیلاوند، این منطقه همواره پویا بوده و کسب و کار افراد بومی در این منطقه فعالتر و بیشتر از سایر مناطق در شهرستان می باشد. همچنین همانطور که اشاره شد به دلیل وجود امکاناتی مانند تعدد مدارس، خانه های نو ساز، پاساژهای متعدد و تازه تاسیس و بیمارستان، این منطقه جزو بهترین مناطق برای سکونت دائم می باشد.

می توان اینطور بیان کرد که گیلاوند به عنوان یک منطقه ویلایی قلمداد نمی شود و از آن بیشتر به عنوان یک منطقه مسکونی با بافت شهری نام برده می شود.

۱. گیلاوند

گیلاوند، یکی از جواهرات طبیعی ایران، در قلب دماوند واقع شده و به عنوان یکی از جذاب‌ترین مقصد ها برای گردشگران شناخته می‌شود. این منطقه به دلیل آب و هوای معتدل و نمای طبیعی خیره‌کننده‌ای که دارد، به عنوان بهترین منطقه برای خرید ویلا در دماوند شناخته می شود. از آنجایی که در فاصله کمی از تهران قرار دارد، به عنوان یک مقصد عالی جهت رهایی از زندگی شلوغ و پرفشار شهری شناخته می‌شود. بنابراین اگر به آپارتمان نشینی و مدرنیته در دل طبیعت علاقمند هستید، گیلاوند بهترین مقصد برای شما خواهد بود.

۲. آینه ورزان

آینه ورزان یکی از برجسته‌ترین مقاصد طبیعت‌گردی در ایران است که در ۶۰ کیلومتری شرق تهران قرار دارد. تنها با چند ساعت رانندگی به این منطقه منحصر به فرد می رسید. این روستا در نزدیکی شهرستان دماوند قرار دارد و از جاذبه های طبیعی زیادی برخوردار است. بنابراین اگر به طبیعت بکر علاقمند هستید، روستای آینه ورزان بهترین انتخاب برای خرید ویلا در دماوند خواهد بود.

۳. آبسرد

آبسرد یکی از بهترین مناطق دماوند برای خرید ویلا است. این روستا در فاصله ۴۵ کیلومتری شهر تهران قرار دارد و یکی از مناطق پیشنهادی املاک ایونت برای خرید ویلا در دماوند می باشد. اگر به آپارتمان نشینی علاقه ندارید، آبسرد بهترین مقصد برای شما خواهد بود. این شهر از امکانات بالایی برخوردار است اما آپارتمان به ندرت در آنجا دیده می شود.

۴. جابان

این روستا در ضلع جنوبی رشته کوه های البرز واقع شده است و در مجاورت روستا آینه ورزان قرار دارد. اگر به مناطق کوهستانی علاقمند هستید، جابان یک انتخاب عالی برای شما خواهد بود. جابان یک منطقه خاص و ارزان قیمت برای خرید ویلا در دماوند خواهد بود.

۵. خسروان

یکی از بهترین منطق دماوند برای خرید ویلا روستای خسروان است. این روستا یکی از سرسبزترین مناطق شهر دماوند می باشد و با فیروزکوه، جابان، آینه ورزان همجوار است. بنابراین از دسترسی بسیار خوبی برخوردار است و میتواند در دسته بهترین مناطق جهت خرید ویلا قرار گیرد. نکته قابل توجه در این مناطق دماوند، انتخاب زمین و قیمت آن ها می باشد. قبل از خرید ویلا در دماوند، به شما پیشنهاد می کنیم از مشاوره رایگان املاک ایونت بهره مند شوید تا هوشمندانه ترین خرید را تجربه کنید.

بهترین مناطق گیلاوند

وبسایت مشاور املاک حقانی

ما در کنار این خدماتی که آنلاین ارائه می دهیم خدمات مشاوره ی تلفنی نیز برای شما ارائه خواهیم داد.

اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید با شماره ی ۰۹۳۷۰۰۰۰۰۳۷ در تماس باشید.

موفق باشید.از همراهی شما سپاسگزاریم

 

منبع:damavandvilla.com و  amlakevent.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.